لباس اتاق عمل، خارجی یا ایرانی؟

تفاوت در چیست؟

یکی از دلایل عمده که کادر درمان را وادار می سازد تا بدنبال اسکراب و روپوشهای خارجی و وارداتی باشند این است که، مدت هاست تولید کنندگان تمایل به تغییر رویکرد خود در جهت تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در بازار های جهانی نبوده اند. و  در مقابل مخاطبان آنها چه دانشجویان رشته های علوم پزشکی و چه شاغلین حوزه درمان نیز انتظار زیادی از کیفیت این روپوش ها و اسکرابها نداشته اند.

ولی تفاوت عمده این محصولات در چیست؟

اولین تفاوت مربوط به کیفیت پارچه است.

بدلیل قیمت بالای پارچه های وارداتی و داخلی با کیفیت، بعضا تولید کنندگان سود خود را در استفاده از مواد اولیه ارزان میبینند که این خود باعث کاهش تمایل خرید برای محصولات ایرانی میشود.

دومین تفاوت مربوط به کیفیت دوخت است.

از آنجایی که دوخت با کیفیت نیازمند آموزش مداوم پرسنل یک مجموعه و نظارت کیفی دقیق زیر نظر مجربین تولید دارد، به همین دلیل است که به نظر رقبای خارجی در این زمینه موفق اند. ولی لازم به ذکر است که مجموعه mediform در این راستا رقبای خارجی خود را الگو قرار داده و تمام نظارتها با توجه به استاندارد های تولید اروپا و آمریکا انجام میگیرد.

با این حال امروزه شرایط تغییر کرده و برندهایی در ایران مشغول به تولید این اسکرابها هستند که در بازار های جهانی نیز رقابت می کنند.مدیفرم نیز یکی از این مجموعه هاست که تمام تلاش خود را در جهت ارائه محصولات با استاندارد های جهانی کرده و سعی در جلب رضایت مخاطبان خود دارد. و اینگونه است که پس از نیاز سنجی و مطالعات فراوان در این زمینه موفق به ارائه محصولاتی شایسته عزیزان زحمت کش حوزه بهداشت و درمان شده است.